Higiena

Gościna w Starym Domu Zdrojowym w czasach pandemii jest taka sama jak dotychczas.

Tyle tylko, że musimy jeszcze bardziej dbać o Wasze bezpieczeństwo i dlatego wspominamy o rzeczach prostych, rzec można byłoby elementarnych, które pozwolą nam wszystkim czuć się komfortowo i bezpiecznie. No, może zabraknie tak ważnych dla Was i dla nas spotkań i rozmów przy śniadaniu. Wierzymy jednak, że kiedy nas to „dziadostwo” opuści i wrócą stare, dobre czasy, niejedną kawę wypijemy wspólnie, prowadząc dysputy o dziwnych czasach, o dzieciach i wnukach, o tym co należy przeczytać, albo gdzie pojechać.  A teraz cieszcie się ciszą i naturą.

 

Gości przyjmujemy na pobyty co najmniej dwudniowe.

Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 14.00, a kończy o 11.00

Sprzątanie i dezynfekcję pokoi, a także innych pomieszczeń, prowadzimy ze szczególną starannością, z zastosowaniem myjki parowej i preparatów dezynfekujących. Poduszki są dodatkowo zabezpieczane w specjalne pokrowce, zakładane pod poszewki i są każdorazowo wymieniane.

Stosowanie maseczek przez Gości jest obowiązkowe w czasie kontaktów z personelem SDZ i podczas przemieszczania się w strefie ogólnodostępnej (korytarze, klatka schodowa).

W każdym pokoju znajdują się specjalne plastikowe pudełka z napisem „odkażanie masek”. Służą do dezynfekcji z zastosowaniem wrzącej wody.

W sklepiku SDZ można zakupić bawełniane maseczki wielokrotnego użytku, zapakowane indywidualnie.

Prosimy o dezynfekowanie rąk tak często, jak tylko to jest możliwe, a na pewno każdorazowo po przyjściu z pola. Dozowniki z płynem dezynfekującym dostępne są na stoliku obok drzwi na klatkę schodową oraz w każdym pokoju.

Goście proszeni są o zaniechanie kontaktów z gośćmi mieszkającymi w innych pokojach.

Goście proszeni są o korzystanie wyłącznie z toalet znajdujących się w pokojach.

Przebywanie w pokojach innych, niezameldowanych osób jest zabronione.

Życzymy Wam miłego i spokojnego odpoczynku!