W tym roku zapowiadają się niezwykłe święta. Na początku wiosny, kiedy park zdrojowy przybiera szaty utkane z soczystej zieleni, promienie słoneczne będą nas budzić każdego ranka, a ptactwo gniazdujące w pobliskich drzewach umili poranną ciszę. Chyba że, jak już nieraz bywało, sypnie śniegiem.

Święta spędzone w naszym domu będą czasem na wspólne, rodzinne wytchnienie od codziennego galimatiasu i pośpiechu.

Przygotujemy dla Państwa zdrowe i smaczne dania i desery wielkanocne, w zgodzie z galicyjską tradycją. Wegetarian dopieścimy specjałami wedle ich potrzeb i gustów.

Z naszej kuchni, wprost na wielkanocny stół, wyjadą świeże chleby i pachnące wanilią baby, pascha z bakaliami i domową skórką pomarańczową. Mazurki z różą i czekoladą, albo z kajmakiem i migdałami. Pachnące muszkatem pasztety i wędzone dymem wiejskie kiełbasy i boczki.

Zachęcamy do długich spacerów po beskidzkich szlakach i bezdrożach, do skorzystania z profesjonalnych zabiegów w uzdrowiskowym SPA.

Z ochotą podejmiemy wielkanocnymi specjałami również Gości mieszkających w innych domach i pensjonatach (wymagana wcześniejsza rezerwacja stolików).

Do zobaczenia

Basia i Kasia